wydarzenia

Doradztwo zawodowe

Zaraz gdy  pojawiła się informacja, że będziemy mieć spotkania w tym  roku w ramach doradztwa zawodowego niektórzy się trochę zdziwili. Jak to ? Przecież większość z nas wie kim chce zostać, już od dawna…

Ale zajęcia okazały się  bardzo ciekawe. Przyszła do nas pani pielęgniarka i dowiedzieliśmy się jak wygląda opieka nad chorymi. Zorganizowaliśmy nawet operację z użyciem szpitalnego sprzętu i odpowiednich strojów. Miś, który był operowany czuje się znakomicie, a my zdobyliśmy ogromną wiedzę na temat procedur szpitalnych.

Była u nas też pani stewardessa. Wszyscy bardo lubimy wyprawy i podróże, a teraz każdy wie jak należy się zachować w samolocie. Nasze spotkanie zakończyliśmy testowaniem lotniczego poczęstunku.

Dzięki jednej z mam dowiedzieliśmy się również  jakie trzeba spełnić warunki aby zostać astronautą. Wymogi NASA są niezwykle wyśrubowane, ale niektórzy z nas biorą pod uwagę też taka opcję.

 

 

 

Bal Karnawałowy

W tym roku postanowiliśmy wyprawić się dzięki naszej wyobraźni w gorące kraje na dzień balu.

 

 

 

Warsztaty podróżnicze

Nasze badania map zaprowadziły nas także  do kuchni. Sprawdziliśmy egzotyczne smaki , czy są różne od tego co już lubimy, smakowaliśmy sushi, pizzę, sos słodko-kwaśny.

Przyjechała także  Pani opowiedzieć nam o życiu w innych miejsca świata w ramach warsztatów pt.” Dzieci na rożnych kontynentach” .  Zajęcia odbyły się  w ramach projektu badawczego MAPA .

 

 

 

1 2 3 35