najbliższe plany

5.10 ŚW.FRANCISZEK

DZIEŃ ŚW. FRANCISZKA 5.10.2019 Serdecznie zapraszamy na pierwszą tegoroczną imprezę w naszym przedszkolu, która odbędzie się już 5.10.2019  tj. w sobotę. Jest to Dzień Św. Franciszka, naszego niepisanego patrona. Początek imprezy o godz. 10:30 w naszym przedszkolu, wcześniej o godz. 9:30 odbędzie się Msza św. w naszej intencji w parafialnym kościele przy ul. Białej Brzozy. Serdecznie zapraszamy.

5.09 ZEBRANIE

Zapraszamy wszystkich rodziców na godz. 18.00. Zebranie ma charakter organizacyjny.

WAKACJE

Przedszkole jest otwarte podczas wakacji.

Co roku planujemy atrakcyjne program spędzania wspólnie czasu w lipcu i sierpniu. Tym razem będą to przygody z bohaterami znanych i cenionych lektur dla dzieci, każdy tydzień przyniesie spotkanie z innymi postaciami. Wśród tych pozycji nie zabraknie takich, które mówią o dobrym wychowaniu, o zasadach bezpieczeństwa, o udzielaniu pierwszej pomocy, o zdrowiu ale też wiele innych.

10.06 KOMINIARZ

10 czerwca o godz. 10.00 odbędą się zajęcia z kominiarzem, będzie można sprawdzić jak wygląda komin – panowie przywiozą taki ze sobą – nie będziemy wchodzić na dach !. Dowiemy się wielu sekretów pracy tego zawodu.

13.06 ZAKOŃCZENIE ROKU


Serdecznie zapraszamy na obchody Dnia Rodziny

13.06 w czwartek o godz. 16:00 !

Pożegnamy w tym dniu starszaki odchodzące do szkoły i powitamy zbliżające się lato.W programie spektakl przygotowany przez nasze dzieci.Mile widziane małe co nieco na wspólny stół.

21.05 WYCIECZKA

21.05. we wtorek o godz. 10:45 jedziemy do Piwnicy na Wójtowskiej na przedstawienie dotyczące legend warszawskich, następnie będziemy szukać śladów tych legend na Starówce.

Na koniec zjemy pyszny obiad pod samym Barbakanem. Jeżeli pozwoli pogoda wybierzemy się również na najlepsze warszawskie lody

17.05 WARSZTATY

Od godziny 10.00 rozpoczynamy warsztaty florystyczne pt.:”Las w słoiku”

8.05 KINO SFERYCZNE

Od godziny 10.00 będzie gościło kino sferyczne z pokazami filmowymi. Program dostosowany do zainteresowań i wieku poszczególnych grup.

24.04 ŚNIADANKO WIELKANOCNE

Tradycyjnie zapraszamy nasze dzieci w środę 24 kwietnia o 9.30 na spędzenie czasu przy wspólnym stole przy tradycyjnym wielkanocnym poczęstunku.

starsze wiadomości